fbpx
  • +30 2310566767
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Mirë se vini në faqen e internetit Alpha Plan Consultants.

Alpha Plan Consultants, me më shumë se 27 vjet eksperiencë në organizim, trajnim, programet e subvencionuara të zhvillimit, sistemet e menaxhimit të cilësisë, përzgjedhjen dhe vlerësimin e personelit, shërben tani një bazë të vlefshme dhe të gjerë të konsumatorëve në të gjithë Greqinë dhe është një nga Firmat më të mëdha të konsulencës në tregun Grek.

Kompania jonë përbëhet nga këshilltarë me prejardhje të lartë akademike, përvojë të gjerë dhe njohuri profesionale në subjektin e tyre, duke siguruar efikasitetin e shërbimeve të ofruara. Ne investojmë vazhdimisht në subjektin njohës të personelit tonë duke pasur parasysh se është një mënyrë për të monitoruar zhvillimet e vazhdueshme dhe për të ruajtur cilësinë e shërbimeve tona.

Politika e Alpha Plan Consultants është e bazuar në ofrimin e nivelit të lartë dhe cilësisë së shërbimeve konsulente përmes shërbimin të vazhdueshëm të novojave të klientëve të saj. Ajo është e dedikuar për krijimin dhe mbajtjen avantazhin konkurrues të klientëve të saj, në mënyrë që të adresohen më mirë sfidat bashkëkohore.

Alpha Plan has been certified by:

ISO 50001

Image

ISO 14001

Image

ISO 27001

Image

ISO 45001

Image

ISO 37001

Image

ISO 9001

Image
0+
KLIENTET
0+
PROJEKTET
0
NDARJA
0
PUNONJËSIT

Anëtar i

Please publish modules in offcanvas position.