fbpx
  • +30 2310566767
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Studime Sistemesh Menaxheriale (ISO)

ALPHA PLAN, drejton metodikisht biznesin tuaj në një organizim të suksesshëm të sistemeve menaxheriale që nevojiten për të permiresuar pozitën tuaj konkuruese.
 
Bashkëpuntore të specializuar dhe me eksperience të ALPHA PLAN, studiojnë, skicojnë dhe  zhvillojnë proçeset e nevojshme që i nevojiten biznesit tuaj për një organizim të suksesshëm të sistemeve menaxheriale siç janë:
 

Sistemet e certifikuara

2003:

22%

2004:

44%

2005:

3232%

2006:

3131%

2007:

4444%

2008:

10198%

2009:

7777%

2010:

7474%

2011:

5757%

2012:

4545%

2013:

4949%

2014:

8686%

2015:

8787%

2016:

8585%

2017:

9494%

2018:

9292%

Please publish modules in offcanvas position.

We use cookies

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.