fbpx
  • +30 2310566767
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Programe Subvencionimi

  • PROGRAME TË LIGJIT PËR ZHVILLIM
  • PROGRAME KONKURUESHMËRIE
  • PROGRAME NDËRKUFITARE

full espa

DORËZIM I DOSJEVE PJESËMARRËSE – STUDIME PËR PROGRAMET EUROPIANE QË KANË PËR QËLLIM:

Alpha Plan Consultants merr përsipër:

  • Azhornimin
  • Skicimin
  • Përgatitjen e studimit
  • Mbështetjen dhe ndjekjen e realizimit të projektit

për programe që i përkasin bizneseve dhe organizatave të sektorit privat dhe atij të gjërë publik.
Shihni programet e subvencioneve


Suksesi Çmimet

PEP 200787%
DEVELOPMENT ACT. 200790%
FAMILY BUSINESS 2007100%
8.2.1 C CYCLE 2007100%
E-SECURITY 2009100%
PEP Α' 200953%
DIGI MOBILE 201191%
EXTROVERSION Α 201192%
EXTROVERSION B 201485%
PEP B CYCLE 201385%
DIGI RETAIL100%
DIGI CONTENT100%
ICT4GROWTH100%
INNOVATIVE ENTREPRENEURSHIP83.3%

Please publish modules in offcanvas position.

We use cookies

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.