fbpx
  • +30 2310566767
  • Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Rrjeti i tregtarëve me shumicë – Cluster është një bashkepunim i tregtarëve të sipërmarrjes me shumicë të mallrave të konsumit nga e gjithë Greqinë.

Alpha Plan Consultants ka marrë përgjegjësinë në gjetjen dhe komunikimin me furnizuesit e huaj, si dhe përfundimin e procesit të importit për llogari të rrjetit.

Objektivi i Cluster është zvogëlimi i kostos së produkteve të importuara për anëtarët e rrjetit. Anëtarë të Cluster mund të bëhen sipërmarrje tregtuese shumice të shpërndarjes së mallrave të konsumit nga e gjithë Greqia. Për çdo anëtar të ri merret vendim unanim të anëtarëve egzistues.

Për më shumë informacion na kontaktoni në Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Vizitoni faqen e internetit të Rrjetit sëTregtarëve me Shumicë: www.acluster.gr

Anëtarëtë Cluster:

  1. GYALIDOY GEORGIA, Κavala, Τel. +30 2510 316665
  2. KAPIDIS NIKOLAOS, Veria,  Τel. 23310 20076
  3. PRATIN ΑΕ, Αthinë, Τel. +30 210 5619300
  4. Ι. PROTOPAPAS & SIAΟΕ, Serres, Tel. +30 2321059288
  5. PATERAKIS ΕZSTRATIOS, Chanja, Tel: +30 28210 53321
  6. VAGE ZAXARENIA, Heraklio, Τel. +30 2810 318083
  7. VELLEZIT GONIASΑ.Ε., Lamia, Τel. +30 22310 39051
  8. KOYTOYKALIS EYSTATHIOS, Aleksandropolis, Τel. +30 25510 20721

Please publish modules in offcanvas position.